Haber

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden mahalle sakinleriyle buluştu

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, Akpınar, Dereli Tütüncü ve Cumhuriyet Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Günden, vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek sorunların çözümü için birlikte hareket edeceklerini söyledi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün başlattığı, vatandaşlarla birebir sohbet ederek sorunların çözümünde hızlı ilerleme sağlanmasını sağladığı mahalle toplantıları tüm hızıyla devam ediyor. Başkan Yardımcısı Hasan Günden, Akpınar, Dereli Tütüncü ve Cumhuriyet Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Dereli Tütüncü ve Cumhuriyet Mahalleleri sakinleriyle ortak alanda gerçekleştirilen toplantıda öncelikle Başkan Yardımcıları Oya Kocaman, Beytullah Yılmaz, Okan Kaltu ve ilgili birim yöneticileriyle bir araya gelen Günden, öne çıkanları dinledi. Mahallelerin şikâyetleri. Günden, belediyenin mahalle bazında devam eden yatırımlarının sürecini paylaştı.

Daha sonra Akpınar Mahallesi’ne geçen Günden ve beraberindekiler, çocukların alkışları eşliğinde mahalle sakinleriyle buluştu. Mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyen Belediye Başkan Yardımcısı Günden, yapılması gereken çalışmaların hızla tamamlanacağını belirtti. – DÜZCE

haberarpacay.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu